Ürün Grupları
Kategoriler
Yeni Ürünler

İADE ŞARTLARI

 

Aldığınız her ürün, Gensa Endüstri Kimya Sanayi A.Ş'nin garantisi altındadır.

 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün heppazar.com ’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

 

Satın almış olduğunuz ürünü 15 (onbeş) gün içerisinde başka bir Heppazar ürünü ile değiştirebilirsiniz.

 

Bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün iadesi, değişimi ve bozdurma işlemi yapılmamaktadır.

 

GARANTİ ŞARTLARI

 

Heppazar.com web sitesindeki altın ürünlerin garantisi 2 yıldır ve tüm ürünler Gensa Endüstri Kimya Sanayi A.Ş  garantisi altındadır. Garanti süresi içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı Ferreguer bakım ve tamir garantisi altındadır.

 

Heppazar.com dan almış olduğunuz ürünün garantisinin devam edebilmesi için ürünü hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kurumlara müdahalede bulundurmamanız gerekmektedir.

 

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.

 Bu Site Gelişmiş Dizaynist E-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.